عکاسی و فیلم برداری حرفه ای در تبریز

به این آمار در مورد تاثیر عکاسی در بازاریابی توجه کنید :

  • بازدید مقاله هایی که دارای عکس می باشند به طور میانگین ۹۴% بیشتر از مقاله هایی است که بدون عکس منتشر می شوند.
  •  بازدید آنلاین اطلاعیه هایی رسمی دارای عکس در اینترنت ۱۵% بیشتر از اطلاعیه هایی است که فقط به صورت متنی هستند و عکس مربوط ندارند.
  • ۶۰% از کاربران اینترنتی ادعا می کنند که در صورت خرید از یک وب سایت اینترنتی، مایل به خرید از وب سایتی هستند که همراه با توضیح کالا، عکسی در ارتباط با آن کالا در وب سایت بگذارد.
  • ۷۰% کسانی که خرید هایشان را به صورت اینترنتی انجام می دهند ادعا می کنند که وجود تصاویر و عکس های مربوط در وب سایت، در تصمیم گیری آنها درمورد خرید اهمیت دارد.

در کل باید گفت که مشتری ها به عکس ها بسیار اهمیت می دهند. آنها می خواهند اطلاعات را سریعا به دست آورند. بهترین کار برای انتقال اطلاعات پیام به صورت سریع، استفاده از عکس در وب سایت یا شبکه های اجتماعی است.

عکاسی حرفه ای از محصولات شما در تبریز

تیم ما با دارا بودن استودیو و امکانات حرفه ای عکاسی و نور پردازی  با گرفتن عکس های با کیفیت از محصولات شما در تبریز به روند برندیگ و نمایش بهتر محصول یا خدمات با جزئیات بیشتر در بازاریابی شما کمک کند

عکاسی حرفه ای از کافه یا رستوران در تبریز

چه یک رستوران بزرگ داشته باشید و یا چه یک فست فود یا کافه کوچک عکس خوب از خدمات و غذا های شما و به اشتراک گذاری اصولی آن قطعا مشتریان بیشتری را به کافه یا رستورران شما خواهد کشاند. تیم ما میتواند با عکاسی حرفه ای در محل شما در تبریز  به بهبود برندیگ شما در سطح تبریز کمک کند.

برای اطلاعات بیشتر و دریافت نمونه کار با ما تماس بگیرید

شروع گفتگو

عکاسی حرفه ای توجه مخاطبان را جلب می کند

با گذاشتن یک عکس همراه نوشته ی خود در وب سایتتان نمی توانید توجه مخاطبان را جلب کنید. برای این کار شما به مجموعه عکس های جدید نیاز دارید تا بتوانید با آنها مخاطب و یا مشتری را شگفت زده کنید. بازاریاب ها هر کاری می کنند تا توجه مخاطبان را جلب کنند. برای جلب توجه مخاطب نیازی به استفاده از عکس هایی نیست که بیش از حد هنرمندانه و حرفه ای باشند بلکه اگر بتوانید از عکس هایی استفاده کنید که زیبایی نامحسوسی در خود داشته باشندف می توانید توجه مخاطبان را جلب کنید. هدف شما از استفاده از جلوه های هنری در وب سایتتان، جذب مخاطب است. برای جلب توجه مخاطبان خود راهی را پیدا کنید و از آن در کانال های رسانه های اجتماعی و وب سایتتان استفاده کنید.

تصاویر بدون استفاده از کلمه یا متن، پیام شما را به مخاطبان منتقل می کند

مغز انسان تصاویر را سریع تر تحلیل می کند. متنی که همراه با عکس ارائه شود، سریع تر از متن بدون عکس درک می شود. عکس هایی که انتخاب می کنید باید همسو و سازگار با برند، هدف و محتوایتان باشد. به جای عکس های منحرف کننده و بی معنی، سعی کنید ازعکس هایی استفاده کنید که اطلاعات متن را به مخاطب منتقل می کنند و کاملا مربوط به متن نوشته شده است.

عکس خوب اعتماد را بوجود می آورند

برای موفقیت سعی کنید از تعداد عکس های زیادی استفاده کنید و به چند عکس محدود نباشید. از عکس هایی که انتخاب می کنید در اکانت های رسانه های اجتماعی و وب سایتتان استفاده کنید. استفاده از عکس هایی که پیام متن را منتقل می کند باعث اعتماد مشتری به برند شما می شود.

عکس ها فراگیر هستند. یعنی توسط مخاطبان در همه جا پخش می شوند

عکس ها به دلیل قابل اشتراک بودن، میتوانند توسط مخاطبان سایت شما در اینترنت پخش شوند. در صورت جالب بودن عکس شما، مخاطبان یا مشتری های شما از عکس شما در اینترنت استفاده خواهند کرد تا از شما حمایت کنند و بنابرین آن عکس در اینترنت و فضای مجازی پخش خواهد شد. این به این معناست که مخاطبان بیشتری را جذب خواهید کرد و مشتریانتان افزایش خواهد یافت. نکته جالب این است که شما با انتخاب عکس مناسب برای متن خود می توانید از مزیت تبلیغ شدن رایگان توسط مخاطبانتان استفاده کنید.

همه ی موارد نهایتا باعث افزایش فروش می شود

اگر شما از عکاسی حرفه ای و با کیفیت استفاده کنید مطمئنا فروش شما افزایش می یابد. عکس های خوب به مشتریان شما کمک خواهند کرد تا بتوانند تصویری از کالایی را که دریافت خواهند کرد را در ذهن داشته باشند و در صورت علاقمند بودن کالای شما را بخرند.

در نهایت باید گفت که اگر می خواهید در بازاریابی موفق شوید، باید از تصاویر استفاده کنید. البته استفاده از تصاویر تنها برای بازاریابی نبوده و همچنین در نوشتن متن در وب سایت ها نیز ضروری است. عدم استفاده از تصاویر همراه با متن باعث می شود که مخاطب احساس خستگی کند واز خرید صرف نظر کند. حتی اگر کار شما فروش نیست، باید از تصاویر استفاده کنید. و برای این کار تبریز ادز در خدمت شماست در کل میتوان گفت که استفاده از عکس های مناسب و مربوط نقش مهمی در موفقیت شما ایفا می کند.