تبلیغات اینستاگرام – اینفلوئنس مارکتینگ چیست؟

اینفلونسر مارکتینگ در تبریز

کلمه ی influence به نوشتار فارسی اینفلوئنس یعنی تحت تاثیر قرار گرفتن.

اینفلوئنسر به چه کسی گفته مشود؟

اصطلاح اینفلوئنسر به کسی گفته مشود که چهره محبوب و شناخنه شده در میان تعدادی زیادی از افراد یک جامعه یا شهر است و این محبوبیت باعث شده تا بتواند روی طرفداران و یا دوستان خود تاثیر گذار باشد.

اینفلوئنس مارکتینگ – influence marketing

با زبان ساده  اینفلوئنسر مارکتینگ استفاده از افراد محبوب در شبکه های اجتماعی جهت تبلیغ یک کالا و یا خدمات و تحت تاثیر گذاشتن بر جامعه هدف است.

این متد و روش تبلیغات یکی از بهترین و محبوب ترین روش های بازاریابی در سال ۲۰۱۷ و البته مبحثی نو در ایران و بخصوص در تبریز می باشد.

اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی عکس محور بستر بسیار مناسبی را برای چهره های مشهور و نیز افرادی که در زمینه های مختلف دارای هنر یا ویژگی خاصی می باشند فراهم نموده تا در اضای دریافت مبلغی از این قابلیت در جهت کمک  بازاریابی و معرفی کالا و محصول برای شرکت ها کنند. و از این راه کسب درآمد کنند.

اینفلونسر مارکتینگ

 

از جمله ویژگی های مثبت  اینفلوئنسر ها 
۱. فالوور واقعی بیشتری داشته باشند.
۲. صاحب نام و یا برند معتبری باشند.
۳. اثربخشی بیشتری در اجتماع داشته باشد.
۴. محتوای تخصصی ایجاد کنند.
۵. از کالا یا خدمات معرفی شده در زندگی یا کسب و کار خود نیز استفاده کنند.

اینفلوئنسر مارکتینگ در تبریز

یکی از خدمات ما ارائه و اجرای طرح ها ی  اینفلوئنسر مارکتینگ در تبریز با استفاده از شناخت و شبکه سازی بین افراد مشهور و تاثیر گذار اینستاگرامی در تبریز است. علاوه بر ارائه طرح دقیق و قابل اندازه گیری آمار بازخورد و دیده شدن محتوای بازاریابی شده در اینترنت و فضای مجازی تبریز نیز قابل عرضه میباشد.